Jičín – moderní město pro všechny

 

Přejeme si, aby Jičín byl moderním městem. Naším hlavním úkolem je prosadit WiFi zdarma v centru města. Díky internetu lze zjistit otevírací doby obchodů, prozkoumat menu nejbližších restaurací či zjistit odjezdy autobusů. Chytré mobilní telefony s internetem nabízejí lidem velkou škálu možností. Pokud je ale lidé chtějí využívat v Jičíně, musí se spolehnout na placený mobilní internet, jehož rychlost nebývá moc závratná. Síť připojení přes WiFi doposud chybí. Chceme pokrýt především centrum města a místa, kde se lidé scházejí a je tam možnost si někde sednout, např. zámecký park.

V informačním centru města se návštěvníci často dotazují na místo veřejně dostupné služby WiFi. Častěji je tato informace požadována během letní turistické sezóny a při různých kulturních akcích pořádaných ve městě. Pokud mohou mít WIFI v centru zdarma města jako jsou Česká Třebová, Chrudim, Litomyšl, Pardubice, Svitavy či Ústí nad Orlicí, tak proč by nemohl také Jičín :)?

Dále vítáme moderní kulturní a zábavné akce, ale i komerční aktivity, které přivedou lidi z nákupních center do města. Chceme uspořádat první jičínský food festival. Nudí Vás všudypřítomné kuřecí s broskví? Ochutnejte něco lepšího! Chceme v Jičíně uspořádat food festival, při kterém budete moci ochutnat skvělé pokrmy z rukou nejlepších kuchařů na Jičínsku. Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkouší nové chutě a hlavně se chtějí pobavit. Nechceme mít Jičín konzervativní, chceme jít s dobou.

A jak takový food festival vypadá :)? Níže můžete shlédnout krátké promo video Prague food festivalu:

ODKAZ