Setkání s primátorem Hradce Králové

11. června 2014 navštívil členy Jičínského demokratického klubu MUDr. Zdeněk Fink – zastupitel Královehradeckého kraje, primátor města Hradce Králové a lídr Hradeckého demokratického klubu (HDK).

Hradecký demokratický klub je otevřeným sdružením královéhradeckých občanů, kteří mají zájemo věci veřejné a jako klub se pravidelně účastí voleb do Zastupitelstva města Hradec Králové. Voličům nabízí kandidáty, kteří jsou připraveni dát své schopnosti ve prospěch města a jeho budoucnosti. Schopnosti kandidátů si voliči mohli a mohou ověřit na jejich profesních i zájmových výsledcích. U zvolených zastupitelů pak samozřejmě i na jejich působení při správě věcí veřejných.

 

Více informací o Hradeckém demokratickém klubu můžete nalézt zde:  http://www.hdkhk.cz/

Kdo je Zdeněk Fink

Vystudoval Univerzitu Karlovu v Hradci Králové, Lékařskou fakultu, kde získal titul MUDr. Od roku 1974 pracoval ve FN Hradec Králové jako sanitář a uklízeč, od roku 1981 pak jako lékař na otorinolaryngologické klinice. V roce 1994 začal provozovat soukromou lékařskou praxi ve stejném oboru. Roku 1998 úspěšně kandidoval do Zastupitelstva města Hradce Králové, jehož členem je dodnes. Od roku 2002 je zde pak i členem Rady města. Mezi lety 2004–2008 byl členem Zastupitelstva Královéhradeckého kraje, opět se stal krajským zastupitelem v roce 2012. V roce 2010 byl v páté volbě zastupitelstva zvolen primátorem Hradce Králové.

Více na stránkách:  http://www.zdenekfink.cz/

Autor: Petr Knápek