Pozdrav a výzva k volbám

Ahoj, drazí voliči a příznivci JDK,

je  na čase rozhýbat dřímající stránky JDK, které v posledním roce informovaly pouze o kulturních akcích.

Aniž by kdokoliv z nás kandidoval v nadcházejících volbách jsem přesvědčen, že právě tyto volby předurčí vývoj  nejenom ve státě, ale i v našem městě a také to, kdo stane za rok v čele jičínské radnice.

To, co představuje vedení státu a jeho nejvyšší představitelé se jen stěží dá nazvat elitou národa. Vítězství prolhaného a absolutně bezskrupulózního premiéra vyneslo mnohde do čela radnic a krajských úřadů bývalé bolševiky,

estébáky a kariéristy, kterým nejde o blaho a rozvoj, ale většinou o placené židle a strategické posty.

Na Hradě se nám vysmívá pomstychtivé a zlomyslné monstrum, které spolu s premiérem tvoří bizarní tandem zlých lidských skřetů v historii tohoto národa nemající obdoby.

Nevím jak vy, ale já se stydím za to, čeho jsme v těchto dnech a týdnech svědky.

Ve sdělovacích prostředcích probíhá pokleslá fraška volebních debat, v nichž slušnost, pravda a kultivovanost jsou považovány za slabost a naopak hulvátství, primitivismus a lež jsou povýšeny na normu a často následně prezentovány v médiích jako přednosti kandidátů.

Jsem dalek toho, abych lidem jako jste VY radil koho vybrat či nikoliv. Jste lidé jichž si vážím, které mám rád. Věřím ve váš úsudek, inteligenci a rozhodnutí a to i tehdy, když máme na věci rozdílný názor.

Ostatně v našem klubu jsme si nikdy nehráli na jednohlasnost…

Vím, že Vy k volbám půjdete. Ve svém okolí ale máte určitě i lidi, u kterých si nejste jistí, zda volit půjdou.

Prosím, Vás, volby jim připomeňte …

 S pozdravem a přáním všeho dobrého

Váš

Miloš Starý
 

P.S.: Douška Benjamina Rolla, představitele hnutí Milion Chvilek, z.s./

Před čtyřmi lety vyhrál volby do Poslanecké sněmovny bývalý STBák, trestně stíhaný muž, který je v kolosálním střetu zájmů a který každý den poškozuje naši republiku. Výzvu k jeho rezignaci podepsalo 439 444 lidí. Na Letné a dalších protestech, které požadovaly jeho odstoupení, jste možná byli se mnou.
A přesto teď nejspíš také s hrůzou sledujete, že nic z toho možná nemusí stačit k tomu, aby byl Andrej Babiš poražen ve volbách. Udělali jsme společně mnoho. A přesto se teď zdá, že to pořád nebylo dost. Zbývá už jen pár posledních dní, a proto Vás takto osobně prosím – pojďte spolu se mnou aktuální vývoj zvrátit.